Podkład Sensique

Idealna cera to marzenie kobiety. Jednak niewiele z nas może cieszyć się skórą bez przebarwień i niedoskonałości. Na szczęście, taki efekt pozwalają uzyskać odpowiednie kosmetyki, a konkretnie – dobry podkład. Aby produkt jak najlepiej spełniał swoją rolę, musi być oczywiście odpowiednio dobrany. Na co wobec tego należy zwracać uwagę?

Po pierwsze – żeby podkład nie zaszkodził naszej cerze, a nawet poprawił jej kondycję, musi posiadać odpowiednią dla nas formułę. Wyróżniamy m.in. podkłady matujące, nawilżające, wygładzające; o różnej konsystencji oraz stopniu krycia. Rodzaj podkładu należy dobrać do potrzeb swojej skóry. Posiadaczki cery tłustej lub mieszanej powinny zdecydować się na podkład matujący, zaś cery suchej – nawilżający. Kobiety, które mają na twarzy sporo przebarwień, krostek i sińców pod oczami, będą zadowolone z kosmetyku o silnym stopniu krycia, co nie jest konieczne w przypadku gładkiej i zdrowo wyglądającej skóry. Po drugie, musimy oczywiście wybrać fluid w kolorze jak najbardziej pasującym do naszej karnacji. Zbyt jasny lub zbyt ciemny może wywołać wręcz karykaturalny efekt. Wreszcie, warto zwrócić uwagę na skład produktu, szczególnie gdy jest się posiadaczką wymagającej cery wrażliwej. Odpowiednim kosmetykiem dla takiego typu skóry jest bez wątpienia podkład Sensique.

Marka ma w swojej ofercie trzy rodzaje tego kosmetyku. MATT FINISH FOUNDATION to delikatny podkład matujący w kremie, wzbogacony o łagodzące składniki aktywne. Sprawdzi się idealnie u wszystkich posiadaczek cery tłustej i mieszanej. PERFECT NUDE MAKE UP natomiast zapewnia efekt mocnego krycia, dobrze maskując wszelkie niedoskonałości. Również matuje i normalizuje strefy tłuste, nie powodując jednak wysuszenia skóry. Wreszcie, krem CC HYDRATING COLOUR CORRECTING z witaminą E oraz kompleksem Hydromanil nawilża i odżywia cerę, gwarantując średni poziom krycia. To idealna opcja szczególnie dla posiadaczek cery suchej.

Warto pamiętać że każdy podkład Sensique przeznaczony jest dla osób o cerze wrażliwej. Kosmetyki te nie wysuszają, nie podrażniają skóry i poprawiają jej kondycję. Nie musisz unikać makijażu nawet wtedy, gdy Twoja cera sprawia Ci problemy. Z kosmetykami Sensique idealna cera znajduje się w zasięgu ręki.