Szybkie tempo życia, praca, szkoła, obowiązki domowe sprawiają, że nie zawsze mamy czas na odpowiednią pielęgnację swojej skóry, a jeżeli jesteśmy posiadaczkami cery wrażliwej, to pojawiają się problemy...

O nas

O nas
O nas

Taki typ cery posiada więcej niż połowa naszej populacji. Kosmetyki SENSIQUE z linii SENSITIVE SKIN zawierają w swoim składzie substancje, które działają łagodząco i kojąco na podrażniony lub przesuszony naskórek takie jak lanolina i jej pochodne, gliceryna, witaminy E, C, F, prowitamina B5 (D-panthenol), proteiny jedwabne,  alantoina, wyciąg z aloesu oraz nawilżający kompleks Hydromanil®, ceramidy, olej rycynowy i z kiełków z pszenicy, wosk Carnauba, wosk Candellila, wosk pszczeli, powiększający usta kompleks Maxi Lip®.

Kosmetyki idealne

Kosmetyki idealne

dla osób ze skórą
wrażliwą

W trosce o Twoją wrażliwą cerę

Cera wrażliwa charakteryzuje się skłonnościami do przebarwień, często pojawiają się na niej zaczerwienienia, wyraźnie reaguje na skrajne temperatury oraz inne czynniki atmosferyczne takie jak wiatr, mróz, słońce oraz zanieczyszczenia powietrza. Często pojawia się uczucie świądu, przesuszenia czy niekomfortowej szorstkości co może łączyć się z tendencją do pękania naczynek oraz wrażliwości na kosmetyki.

Bardzo istotna jest właściwa pielęgnacja, wybór kosmetyków o stosunkowo prostym składzie, zawierających faktory przeciwsłoneczne lub inne formy ochrony w formie filtrów mineralnych takich jak np. tlenek tytanu. Filtry mineralne odbijają promieniowanie UVA i UVB i nie powodują reakcji alergicznych i podrażnień skóry.

Takie właśnie są kosmetyki SENSIQUE.

Kosmetyki idealne

Nasza oferta

Wybieraj do woli z naszej szerokiej gamy produktów do makijażu twarzy, oczu, ust i paznokci. Stwórz swój wymarzony look. Bądź piękna z SENSIQUE.

sprawdź ofertę