Lakier do paznokci Sensique

Błyszczące lub matowe, jednolite bądź brokatowe, jasne albo ciemne – umalowane paznokcie dodają szyku i elegancji każdej kobiecie. Odpowiedni lakier potrafi zmienić charakter każdej kreacji. Pudrowy róż dodaje dziewczęcej delikatności, czerwień – klasycznej uwodzicielskości, zaś czarny – elegancji lub mrocznego pazura. Latem lub do bardziej szalonego looku można z powodzeniem wybrać mniej typową barwę, np. zielony, żółty, niebieski. Dlatego też warto mieć w posiadaniu przeróżne lakiery w wielu kolorach, tak aby dobierać je według własnych upodobań i zmieniać, kiedy tylko ma się na to ochotę.

Szczególnie uważać przy wyborze kosmetyków kolorowych, w tym również lakierów, muszą kobiety posiadające skórę wrażliwą. Lakier z drażniącymi, chemicznymi składnikami może skutecznie uprzykrzyć życie, niszcząc płytkę lub znajdujące się wokół niej skórki. Przykładem produktu przyjaznego delikatnej skórze wrażliwej jest lakier do paznokci Sensique, dostępny w kilku wyjątkowych wariantach i kolorach. Wszystkie lakiery nie zawierają toluenu i formaldehydu, w zamian natomiast posiadają nowoczesną, przedłużającą trwałość formułę Tefpoly. Kultowe lakiery COLOR dostępne są w aż kilkudziesięciu różnych odcieniach. Od białego przez róż do ciemnej czerwieni. Od pudrowego różu, przez fuksję aż do fioletu. Srebrny, szary, czarny, brązy, kremy, a także bardziej szalone: niebieski lub zielony – każda dziewczyna odnajdzie barwę odpowiednią dla siebie. Ponadto, w ofercie Sensique są również lakiery do zadań specjalnych. ART NAILS to produkty o metalicznym wykończeniu, zawierające brokat, poświatę lub dekoracyjne drobinki. Można umalować nimi całą płytkę lub wykorzystać jedynie do zdobień. Natomiast lakiery FRENCH, jak mówi sama nazwa, przeznaczone są do tworzenia francuskiego manicure. Dostępne w pięciu pudrowych cieniach, które wyglądają jak słodki lukier lub krem.

Według źródeł historycznych, pierwszy lakier do paznokci powstał ok. 3000 lat p.n.e. w Chinach. Wówczas długie, zadbane, pomalowane paznokcie uważano za oznakę wysokiego pochodzenia. W dzisiejszych czasach oczywiście nie stosuje się już takich rozróżnień. Każda kobieta może pozwolić sobie na to, aby mieć piękne paznokcie, dodające szyku i klasy, dzięki którym może wyrazić siebie. To, jaki wybiera się kolor, świadczy przecież także o osobowości lub nastroju właścicielki. Dzięki bogatej ofercie lakierów do paznokci Sensique, każda kobieta może w pełni wyrazić siebie.