Korektor Sensique

Sińce pod oczami, krostki, popękane naczynka… Chyba każda dziewczyna wie, o czym mowa. Drobne niedoskonałości potrafią skutecznie zepsuć dobry humor, jednak nie oszukujmy się – są one nie do uniknięcia. Od czego jednak są kosmetyki? Irytujące mankamenty skóry z powodzeniem zatuszuje produkt do zadań specjalnych – czyli: korektor.

Korektor można opisać jako podkład z bardzo dużą ilością pigmentu, dzięki czemu z powodzeniem zakrywa wszelkie niedoskonałości. Podobnie jak w przypadku podkładu, dobierając go, należy zwrócić uwagę na kolor, właściwości i formułę kosmetyku. Wiele popularnych marek ma w swojej ofercie kilka rodzajów korektorów, tak aby bez problemu można było wybrać najodpowiedniejszy dla siebie. Przykładem takiej marki jest Sensique.

Korektor Sensique występuje w trzech wyjątkowych rodzajach. W każdym z nich wyróżnić możemy dwa różne kosmetyki. CONCEALING PENCIL to pudrowy korektor w wykręcanym sztyfcie. Skutecznie tuszuje niedoskonałości, a zawarta w nim alantoina łagodzi podrażnienia. Dostępny w dwóch delikatnych kolorach – jasnym i ciemniejszym. 2IN1 LIQUID CONCEALER to dwustronny korektor w płynie, dzielący się na rodzaje: EXPRESS COVER i PERFECT COVER. Ten pierwszy składa się z dwóch odcieni: na naturalną i opaloną skórę. Działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Drugi natomiast idealnie tuszuje najbardziej kłopotliwe mankamenty cery. Jasnokremowy odcień Bright Eyes maskuje i rozświetla cienie pod oczami, natomiast zielonkawy Camouflage Touch – skutecznie maskuje zaczerwienienia i popękane naczynka. Obydwa rodzaje korektora zawierają składniki łagodzące, regenerujące i pielęgnujące. Ale to nie wszystko – COLOR CORRECTING PALETTE to wyjątkowa paleta korektorów Sensique do zadań specjalnych. Również dostępna jest w dwóch wariantach, każdy składających się z czterech niecodziennych odcieni. Pierwszy z nich to zestaw kremowych korektorów do maskowania niedoskonałości. Biały rozjaśnia i kryje drobne mankamenty, żółty kamufluje cienie pod oczami, zielony neutralizuje zaczerwienienia i popękane naczynka, beżowy maskuje wypryski i nierówności. Drugi zestaw zaś służy nie tylko do maskowania, ale również konturowania owalu twarzy. Różowy zakrywa żyłki, zielone siniaki i niweluje szary odcień skóry, niebieski rozjaśnia piegi i plamy słoneczne, ciepły beż rozjaśnia i uwypukla wybrane fragmenty twarzy, zaś brązowy – konturuje oraz wysmukla. Z taką paletą żadne niedoskonałości nie mają najmniejszych szans.

Korektor Sensique to wyjątkowy kosmetyk do zadań specjalnych, dzięki któremu z walki z niedoskonałościami zawsze wyjdziesz zwycięsko. Z dobrym kosmetykiem ani mała krostka, ani sińce pod oczami nie zepsują już Twojego humoru.