Tusze do rzęs

Tusze do rzęs

Czarne tusze do rzęs, pięć rodzajów.

SENSIQUE LONG LASHES MASCARA - maksymalnie długie rzęsy! Specjalna szczoteczka zapewnia perfekcyjnie rozdzielenie i widoczne wydłużenie rzęs. Tusz nie kruszy się i nie rozmazuje. Polecany dla osób o cerze wrażliwej.

SENSIQUE STAY WITH ME WATERPROOF MASCARA - wodoodporny tusz optycznie pogrubia i wydłuża rzęsy. Bezzapachowa, kremowa formuła sprawia, że łatwo się nakłada, szybko wysycha i nie skleja rzęs. Naturalne woski, olejki oraz prowitamina B5 odżywiają rzęsy.

SENSIQUE SENSITIVE SKIN EXTREME VOLUME MASCARA - ekstremalnie pogrubione rzęsy od nasady, aż po same końce. Tusz równomiernie pokrywa kolorem tworząc spektakularny efekt zagęszczonych rzęs. Nie kruszy się i nie rozmazuje. Polecany dla osób o cerze wrażliwej.

Pojemność: 13 ml.

SENSIQUE SENSITIVE SKIN SHOW OFF YOUR EYELASHES - dzięki zawartości polimerów silikonowych i mikrosfer oraz idealnie dopasowanej szczoteczki mascara maksymalnie pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy.
Naturalne woski odżywiają i chronią rzęsy przed czynnikami atmosferycznymi. Przebadana na osobach o skórze wrażliwej. 

SENSIQUE SENSITIVE SKIN PERFECT BEAUTY 2 IN 1 MASCARA - Mascara z Odżwyką Wildlash TM stymuluje wzrost rzęs i wzmacnia ich strukturę. Zawarte w tuszu proteiny pszeniczne, keratyna i D-pantenol chronią rzęsy. Intensywny głęboki kolor nadaje rzęsom wyrazistości. Szczoteczka perfekcyjnie modeluje i rozczesuje rzęsy. Przebadana na osobach o skórze wrażliwej. 

Pojemność: 10 ml.