Błyszczyk Sensique

Błyszczyk do ust to wielofunkcyjny kosmetyk, który jednocześnie nawilża i rozświetla usta, nadając im piękny połysk i delikatny kolor. Jest doskonały dla wszystkich kobiet, które lubią podkreślać swoje usta, lecz nie przepadają za używaniem mocnych, intensywnych szminek. Używając go, nie trzeba się martwić o to, że wyjedzie się poza krawędzie warg lub pobrudzi bluzkę. Ponadto, dzięki błyszczącym drobinkom optycznie powiększa usta, zaś stosowany na szminkę – rozświetla ją, nadając makijażowi świeżości.

Dzięki właściwościom nawilżającym, błyszczyk do ust szczególnie dobrze sprawdzi się u posiadaczek cery wrażliwej, choć i tu czasem trzeba uważać na drażniące składniki. Dlatego też warto używać kosmetyków przetestowanych konkretnie na przedstawicielkach tego typu cery – przykładem jest błyszczyk Sensique. Produkt nawilża i pielęgnuje wargi, nadając im lśniący, delikatny kolor. Dostępnych jest kilkanaście odcieni, od jasnych, prawie przezroczystych, aż po soczyste fiolety, róże, a nawet kawowe brązy. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej zarówno posiadaczki chłodnego, jak i ciepłego typu cery znajdą kosmetyk odpowiedni do swojego rodzaju urody.

Główną zaletą błyszczyku jest z pewnością fakt, że nie wysusza on ust tak jak silnie napigmentowana szminka. Gwarantuje wręcz odmienny efekt – atrakcyjne nawilżenie. Ponadto, przy stosowaniu błyszczyku nie istnieje ryzyko wyjechania poza krawędzie warg. Dzięki temu można malować się w każdym miejscu i w każdych warunkach, nawet bez konieczności używania lusterka.

Warto również znać wyjątkowo skuteczny trik, dzięki któremu pomalowane szminką usta będą wydawać się pełniejsze i naturalniejsze. Wystarczy na środek dolnej i górnej wargi nałożyć odrobinę błyszczyka. Dzięki lśniącym, odbijającym światło pigmentom usta staną się optycznie powiększone i uwydatnione. Błyszczyk Sensique świetnie sprawdzi się również w tej roli.

Ponadto, błyszczyk to świetny kosmetyk na wakacje. Nawilża usta wysuszone od upału, cudownie mieni się w promieniach słońca, można go z powodzeniem nosić na plaży – gdyż nie rozmaże się nawet podczas morskiej kąpieli. Błyszczyk do ust jest świetnym połączeniem makijażu i pielęgnacji. Nadaje delikatny kolor, pięknie lśni i się mieni, optycznie powiększa usta, nawilża, chroni przed pękaniem. Zarówno młoda dziewczyna, jak i dojrzała kobieta mogą znaleźć błyszczyk idealny dla siebie.